Üyelik Sözleşmesi

gürermatbaa.net - gurermatbaa.com URL'lerini kullanmaya başladığınız andan itibaren aşağıdaki tüm konuları tamamen anlamış ve kabul etmiş sayılırsınız. gürermatbaa.net - gurermatbaa.com URL'leri sitedeki tüm içerikte önceden haber vermeksizin değişiklik yapabilir. Konu edilen şartlardan bir ya da birkaçının ihlal edilmesi durumunda herhangi bir uyarıda bulunmadan kullanımınızı kısıtlama ya da son verme hakkına sahiptir. gürermatbaa.net - gurermatbaa.com URL'leri kullanırken yapacağınız işlemlerinizden kişisel olarak sorumlu olduğunuz, eylemleriniz nedeniyle zarar görebilecek herkesin zararlarını tazmin etmek zorunda kalacağınız önemle ihtar olunur. Aşağıda yazılı hususların herhangi birinin yasalar çerçevesinde, kanun koyucu, herhangi bir resmi mercii ya da mahkemelerce geçersiz addolunması diğer maddelerin geçerliliğini etkilemez.


Satış Sözleşmesi;

gürermatbaa.net - gurermatbaa.com URL'lerinden banka havalesi, posta çeki havalesi, mağazamızda ödeme veya kurumsal müşterimizseniz teslimatta nakit ödeme sistemiden ek ücret ödeyerek (ağırlık, hacim ve mesafeye bağlı olarak değişir) yararalanabilirsiniz.

gürermatbaa.net - gurermatbaa.com URL'leri için kurumsal müşteri 3. siparişini tamamlamış olan devamlı müşterimizdir ve 3. siparişini tamamlamış olan Türkiye genelinde ki müşterilerimiz teslimatta nakit ödeme hizmet ayrıcalığına sahiptir. Bu hizmetimiz ayrıca (ağırlık, hacim ve mesafeye bağlı olarak değişir) ücrete tabidir.

Ödemesi yapılmamış yada (kurumsal müşteriler tarafından) teslimatta nakit ödeme tahhütünde bulunulmamış siparişler işleme alınmaz. Siparişlerin işleme alınma zamanı, siparişin verildiği an değil, gerekli tahsilatın yapıldığı ya da havalenin hesaplarımıza ulaştığını belirlediğimiz yada banka dekontunu bize ulaştırdığınız andır.

gürermatbaa.net - gurermatbaa.com URL'leri siparişlerinizi, yasaların gerektirdiği şekilde irsaliye ve fatura veya irsaliyeli fatura eşliğinde teslim edecektir. Kurumsal müşterilerimizin Teslimatta Nakit ödeme seçeneğini istemeleri halinde, bu hizmet, ürün tesilimatında müşterimize kesilecek faturada da belirtilecektir. gürermatbaa.net - gurermatbaa.com URL'lerinde yapılan alışveirşlerde banka işlemleri ve gecikmelerinden doğan sorunlar, müşterimiz sorumluluğundadır.

Siparişin geçerli olması için siparişi verilen ürün bedelinin ve KDV tutarının da hesaba yatırılması gerekmektedir. Türk Ticaret Kanununa göre ilgili yasa gereği KDV oranları %18'dir.

"gurermatbaa.net - gurermatbaa.com" URL'leri  içeriğindeki dizgi ve sistem hatalarından meydana gelen fiyat yanlışlıklarından "gürermatbaa.net - gurermatbaa.com" URL'leri sorumlu tutulamaz.

"gurermatbaa.net - gurermatbaa.com" URL'lerinde yer alan görseller tanıtım amaçlı olup, kağıt desenleri ve renkleri, davetiye desenleri  ve renkleriyle ilgili kullanılan bilgisayar ekranından kaynaklı renk ve şekil değişikliklerinden doğabilecek sorunlardan firmamız sorumlu değildir. Kaşe ürün görselleri temsilidir, firmamız ürün değişimi hakkını saklı tutar.

Sözleşmenin imzalandığı tarihte, var olmayan ve ön görülmeyen, satıcının kontrolü dışında gelişen olayların, ortaya çıkmasıyla satıcının sözleşme ile yüklendiği borç ve sorumluluklarını kısmen veya tamamen yerine getirmemesi veya bunları zamanında yerine getirilmesini imkansızlaştıran haller, mücbir sebep (Tabii afet, savaş, terör, ayaklanma, gümrüklerdeki mevzuat değişikliği, gümrük idarelerinden kaynaklanan nedenlerle malın zamanında çekilememesi, mevzuat hükümleri, el koyma veya grev, lokavt, üretim ve iletişim tesislerinde önemli mahiyette arıza ve şehir elektriğinden doğan genel, yerel kesinti ve arızalar...) olarak kabul edilecektir. Mücbir sebep şahsında gerçekleşen taraf, diğer tarafa durumu derhal ve yazılı olarak bildirecektir. Mücbir sebebin devamı esnasında satıcının edimlerini yerine getirememesinden dolayı herhangi bir sorumluluğu söz konusu olmayacaktır. İşbu mücbir sebep hali 10 (on) gün süreyle devam ederse, taraflardan her birinin, tek taraflı olarak fesih hakkı doğacaktır.

Şehir içi (İstanbul) siparişlerinde ürün baskısının gerçekleştiği günden itibaren 3-4 iş günü içerisinde, şehir dışından verilen siparişler ise 4-5 iş günü içerisinde alıcıya ulaştırılmak üzere müşterimizin talep ettiği herhangi bir kargo firması aracılığı ile adrese teslim edilecektir.

Paketlerinizin, alışverişiniz sırasında size belirtilen süreler içinde teslim edilmemesi durumunda "gürermatbaa.net - gurermatbaa.com" a ulaşılarak, sorununu araştırılması için bizimle görüşebilirsiniz. Duruma göre ilgili Kargo Şirketi, tarafımızdan ya da müşterimiz tarafından aranarak paket takibi online yapılabilir. Paket teslim alındıktan sonra teslimatçı-tahsilatçı firma yada sevkiyat görevlimizin görevini layıkıyla yaptığı kabul edilmiş sayılır.

İade şartlarına uygun durumlarda yapılan gönderimlerde kargo ücreti müşteri tarafından ödenecektir.

gürermatbaa.net - gurermatbaa.com URL'leri sorumluluğunda kalan iadeleriniz, yeniden üretildiğinde müşterimiz bu kargo bedelini ödemek zorundadır.

İadesi yapılacak olan ürünler, için kargo ücreti müşterimize aittir.

"gürermatbaa.net - gurermatbaa.com" URL'lerinden alışveriş yapan kişi ya da kurum yukarıdaki tüm maddeleri kabul etmiş sayılır.

Gürer Matbaacılık © 2021
Altyapı: OpenCart-TR