Gizlilik Politikası

Bu gizlilik politikası "gurermatbaa.net - gurermatbaa.com" URL'leri ve bu URL'lerin tüm alt bölümlerinde ve bağladığı tüm isim haklarında geçerlidir. "gurermatbaa.net - gurermatbaa.com" online üyelik sistemi için girilen veriler sadece baskı bilgileri ya da teslimat bilgisi için kullanılacağını taahhüt eder. "gurermatbaa.net - gurermatbaa.com" URL'leri müşterilerinden havale ve mağazada ödeme seçenekleri sunar ve kesinlikle kredi kartı vb. kişisel bilgiler toplamaz. Üyelerin isim, adres, telefon, e-posta adresi gibi kişisel bilgileri sitesinde referans amaçlı olarak ürün görseli şeklinde gösterebilir fakat bu bilgiler üçüncü şahıslara ticari amaçlı olarak iletilemez veya başka herhangi bir amaçla kullanılamaz, kullandırılmaz.

"gurermatbaa.net - gurermatbaa.com" adli makamlar tarafından resmi bir istek olmadığı sürece, üyelerine ait hiçbir bilgiyi 3. şahıslara vermeyeceğini taahhüt eder. "gurermatbaa.net - gurermatbaa.com" bulunduğu teknik ortamlar şifreleme yazılımlarıyla korunmakla birlikte, site güvenliği internet ve bilgisayar güvenliğiyle sınırlıdır. Müşteri ve "gurermatbaa.net - gurermatbaa.com" ​URL'lerinin hakları doğurlutusunda yasaların hükmüne riayet ettiğimizi ve yine yasalar karşısında art niyetli girişimler ve kullanımlar saptanırsa yasal merciler karşısında hakkımızı arayacağımızı ve müşterimiz yanında yer alacağımızı taahüt ederiz.

"gurermatbaa.net - gurermatbaa.com" URL'lerinde yer alan görseller tanıtım amaçlı olup, kağıt desenleri ve renkleri, davetiye desenleri  ve renkleriyle ilgili kullanılan bilgisayar ekranından kaynaklı renk ve şekil değişikliklerinden doğabilecek sorunlardan firmamız sorumlu değildir. Kaşe ürün görselleri temsilidir, firmamız ürün değişimi hakkını saklı tutar.

Gizlilik politikası sayfasında yer alan bilgiler "gurermatbaa.net - gurermatbaa.com" tarafından revize edilebilir, geliştirilebilir. En güncel hali baz alınmalıdır.

İş bu Gizlilik Politikası, "gurermatbaa.net - gurermatbaa.com" ile müşterisi veya ziyaretçisinin haklarını koruma altına almaktadır.

Gürer Matbaacılık © 2021
Altyapı: OpenCart-TR